• اطلاعیه ها

• Comsonet

مهمان گرامی   ۱۷/۰۴/۱۲

برای استفاده کامل از خدمات سایت می توانید با کلیک روی دکمه "ثبت نام" موجود در بالای صفحه اقدام به عضویت نمایید
Comsonet

کوچ به چت ساپورت

8 پست در این موضوع قرار دارد

درود

دوستان همونطور که میدونید (شاید هم نمیدونید)، بعد از فیلتر شدن چت ساپورت، دامنه کامسونت رو خریداری کردیم و این انجمن رو راه اندازی کردیم و به اینجا کوچ کردیم...

اما به همون دلایل نامعلومی که دامنه چت ساپورت فیلتر شده بود، مثل اینکه از فیلتر خارج شده و دامنه در دسترس قرار گرفته...

به هر حال با توجه به اعتبار و سابقه ای که دامنه چت ساپورت نزد کاربران و گوگلِ محترم داره، تصمیم بر این هستش که دوباره به چت ساپورت برگردیم...

البته کاربری سایت تغییر نمیکنه و فقط دامنه تغییر میکنه، اما همین تغییر دامنه نیاز به وقت و انرژی داره که اگه مورد استقبال شما قرار بگیره انجام میشه و سعی میکنیم وقت بیشتری رو برای احیای انجمن بذاریم، در غیر اینصورت ترجیح میدیم که به همین منوال کار رو ادامه بدیم!

سال نو همگی مبارک :heart:

برگردیم ؟ ChatSupport.iR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برگشتن خالی وبدون برنامه مثل زنبور بی عسل میمونه :| ولی ازهیچی بهتره آن کجا واین کجا

Comsonet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، milad گفته است :

برگشتن خالی وبدون برنامه مثل زنبور بی عسل میمونه :| ولی ازهیچی بهتره آن کجا واین کجا

دقیقا، بحث همینه، اگه قرار باشه برگردیم به چت ساپورت و وضعیت همینطور باشه فایده ای نداره

و من دست تنها نمیتونم کار خاصی انجام بدم، اگه حداقل مدیران سابق همیاری میکردن جای امید بیشتری بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثل دولت اصلاحات فکر میکنی دی :) بازنشسته هارورومیخوای یه جای دیگم مشغول باشن جوان گرایی کن اشتغال زایی شه فکر جوان بیاد وسط میدون دی :)

اول تبلیغات بعدخودش ردیف میشه

Comsonet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، milad گفته است :

مثل دولت اصلاحات فکر میکنی دی :) بازنشسته هارورومیخوای یه جای دیگم مشغول باشن جوان گرایی کن اشتغال زایی شه فکر جوان بیاد وسط میدون دی :)

اول تبلیغات بعدخودش ردیف میشه

میلاد جان این چیزی که شما میگی من 5-6 سال پیش انجام دادم، یعنی دست تنها شروع به کار کردم و با تبلیغات تونستیم کاربر جذب کنیم و تیم مدیریتی تشکیل بدیم و کار رو ادامه بدیم

من کاری رو که یکبار انجام دادم دوباره میتونم انجام بدم اما هم هدفم این نیست و هم الان 5-6 سال پیش نیست و شرایط مثل اون موقع نیستش و من نمیخوام برند سازی کنم

فقط دوست داشتم اون فضای سابق مجدد شکل بگیره و علاوه بر تجدید خاطرات، کسانی که هنوز در این زمینه فعال هستن بتونن استفاده ببرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام..اگه منو به خاطر داشته باشید با اسمz-tarhادمین یه قست هایی از چت ساپورت بودم که بعد از انحلال کلا طراحی رو گذاشتم کنار...ولی خیلی دوس دارم اگه چت ساپورت دوباره راه اندازی شد منم به میادین طراحی چت روم و بقیه اسکریپت ها برگردم...با قدرت

اگر تصمیم نهایی شد و قصد شروع داشتید میتونید رو بنده هم حساب باز کنید

جهت هماهنگی vahidshayan44@gmail.com

ادمین زد طرح سابق z-tarh

ویرایش شده در توسط mr.zed
Comsonet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 4/17/2019 در 15:23، mr.zed گفته است :

سلام..اگه منو به خاطر داشته باشید با اسمz-tarhادمین یه قست هایی از چت ساپورت بودم که بعد از انحلال کلا طراحی رو گذاشتم کنار...ولی خیلی دوس دارم اگه چت ساپورت دوباره راه اندازی شد منم به میادین طراحی چت روم و بقیه اسکریپت ها برگردم...با قدرت

اگر تصمیم نهایی شد و قصد شروع داشتید میتونید رو بنده هم حساب باز کنید

جهت هماهنگی vahidshayan44@gmail.com

ادمین زد طرح سابق z-tarh

سپاس از اعلام آمادگیتون :heart:

منتظر سایر دوستان هم هستیم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری