• اطلاعیه ها

• Comsonet

مهمان گرامی   ۱۷/۰۴/۱۲

برای استفاده کامل از خدمات سایت می توانید با کلیک روی دکمه "ثبت نام" موجود در بالای صفحه اقدام به عضویت نمایید
shayan2012

آپدیت جدید تلگرام در راه است...

5 پست در این موضوع قرار دارد

rzp5_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%

پاول دورف اعلام کرد که از آپدیت بعدی تلگرام، سازنده گروه می‌تواند بدون حذف شدن گروه آن را ترک کند.
#فناوری 

Comsonet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه مشکل اساسی هستش واقعا، بخصوص برای ادمین هایی که اکانتشون رو دی اکتیو میکنن و میخوان مدتی بعد مجددا جوین بشن، که به مشکل برمیخورن

امیدوارم سریعتر این امکان رو اضافه کنن

shayan2012 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Comsonet گفته است :

یه مشکل اساسی هستش واقعا، بخصوص برای ادمین هایی که اکانتشون رو دی اکتیو میکنن و میخوان مدتی بعد مجددا جوین بشن، که به مشکل برمیخورن

امیدوارم سریعتر این امکان رو اضافه کنن

علاوه بر این مشکل پیمان جان من منتظرم چند تا گروه درست کردم به سرعت ازشون فرار کنم ولی نمیشه که نمیشههه.خخخخخ

Comsonet پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

ابتدا انجمن جدید ( یکمی که انجمن رو دیدم فکرکنم جدید باشه :D) رو خدمت دوستان تبریک عرض می کنم ، خیلی وقته که از چت ساپورت خبری ندارم امیدوارم که انجمن جدید بتونه مثل چت ساپورت قدرت گذشته رو ادامه بده :heart:

............

پاسخ : مشکل اکثر کاربرای ادمین داخل بعضی گروه ها همین بود که خب به این رسیدن و رفعش کردن ولی بنده هم با نظر Comsonet موافقم و اگر زمانی مدیر گروه بخواد به گروه برگرده به این مشکل میخوره که چجور به گروه قبلیش برگرده و حتی بخواد دوباره مدیر باشه

مشکل بعدی اینه که مشخص نیست وقتی مدیر گروه رو ترک کنه ، موقع ترک گروه ازش سوال میشه که چه کسی و به عنوان مدیر جدید اعلام کنه یا خیر ؟

Comsonet و shayan2012 پسند شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/09/2017 در 18:56، Game OveR گفته است :

درود

ابتدا انجمن جدید ( یکمی که انجمن رو دیدم فکرکنم جدید باشه :D) رو خدمت دوستان تبریک عرض می کنم ، خیلی وقته که از چت ساپورت خبری ندارم امیدوارم که انجمن جدید بتونه مثل چت ساپورت قدرت گذشته رو ادامه بده :heart:

............

پاسخ : مشکل اکثر کاربرای ادمین داخل بعضی گروه ها همین بود که خب به این رسیدن و رفعش کردن ولی بنده هم با نظر Comsonet موافقم و اگر زمانی مدیر گروه بخواد به گروه برگرده به این مشکل میخوره که چجور به گروه قبلیش برگرده و حتی بخواد دوباره مدیر باشه

مشکل بعدی اینه که مشخص نیست وقتی مدیر گروه رو ترک کنه ، موقع ترک گروه ازش سوال میشه که چه کسی و به عنوان مدیر جدید اعلام کنه یا خیر ؟

دورود و سپاس

به لطف شما دوستان گرامی انجمن به قدرت و قوت سابق برمیگرده :heart: فعلا اول راهیم

بله باید منتظر بمونیم و تغییرات رو ببینیم

shayan2012 پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری